WSPÓŁPRACA

Blog Jaga Design powstał pewnej ciepłej soboty we wrześniu 2011 roku. Od początku miał być miejscem, które sama chciałabym odwiedzać i czytać; miejscem, które inspirowałoby wszystkich lubiących wygodną i wyjątkową modę oraz funkcjonalne i stylowe wnętrza, kosmetyki, które działają i książki, które warto przeczytać, ale również poszukujących inspiracji i oddechu od dnia powszedniego. Blog Jaga Design zmienia się z miesiąca na miesiąc, ciągle jednak pozostaje codziennym katalogiem pięknych i inspirujących rzeczy.

Jestem otwarta na różne formy współpracy, o ile związane są z moimi zainteresowaniami i pasują do charakteru bloga. Jeśli Twój produkt mieści się w ramach zwanych z modą, urodą, wzornictwem, sztuką lub architekturą, a dodatkowo mogę się z nim utożsamiać, to istnieje duża szansa, że znajdzie tu dla siebie miejsce.

Nie przekazuję tekstów na inne strony internetowe lub portale. Jeśli to robię, to tylko i wyłącznie odpłatnie. Zdjęcia na tym blogu, o ile nie zaznaczono inaczej, nie należą do mnie, pod każdym z nich znajduje się link umożliwiający zlokalizowanie jego źródła. Jeśli zdjęcie należy prawnie do Ciebie i nie chcesz, aby było wykorzystane na tej stronie – proszę skontaktuj się ze mną w tej sprawie.

Zastrzegam sobie prawo do nie odpowiadania na wiadomości, z których ewidentnie wynika, że nie wiesz do kogo piszesz i, że nie zapoznałeś/aś się z treścią mojego bloga. Jeśli po 3 dniach nie otrzymałeś odpowiedzi – możliwe, że Twój mail trafił do spamu – proszę, napisz do mnie jeszcze raz.

Pisz do mnie na adres: mail@jagadesign.com lub skorzystaj z formularza dostępnego na tej stronie.

Kilka marek, z którymi współpracowałam: TopShop, H&M, Spartoo.pl, Zalando.com, Wars Sawa Junior, Shwrm.pl, Answear.com, Heineken i inne.