Moda, Sztuka

Lekcja plastyki: Conrad Roset

07/05/2011
Ma 27 lat. Ukończył Szkołę Design’u w Barcelonie, gdzie obecnie wykłada (!). Współpracuje z agencjami reklamowymi, współtworzy edytoriale, prowadzi prywatne projekty. W jego portfolio znajdziecie prace dla Zary, Adidasa, Coca-Coli, Skody, Estupida Erica, Scarafaggio, Hommu. Właściwie nie wiem jak określić jego styl, bo jest na tyle eklektyczny, że mogłabym poświęcić mu przynajmniej kilkanaście linijek: zdecydowana, lekko „poszarpana” kreska, różnorodność barw, stylów, oryginalność w kompozycji. Wprawne oko zauważy w jego portretach inspirację Egonem Schiele. Każdy projekt ogląda się z przyjemnością i lekkim zaskoczeniem. Nigdy nie wiadomo co nas czeka po kliknięciu na następną stronę. Całe portfolio do obejrzenia na stronie: www.conradroset.com. Na pewno nie będziecie zawiedzeni. Polecam!
Prace z serii „Muzy
Zara (koszulki)
Hommu (naklejki ścienne)
Moleskine artysty
Foto: conrado roset via super sprawa

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply Adelina 07/05/2011 at 7:46 AM

  Uwielbiam go! Podgladam go na facebooku juz kawalek czasu, cala seria 'Musas’ jest genialna! Projekty dla Zary tez sa super chociaz moj ulubiony (http://www.conradroset.com/zara_8.html) nigdy nie zostal uzyty..

 • Reply kelly 07/05/2011 at 9:15 AM

  Ciekawe prace, bardzo różnorodny styl, przez co ciężko się znudzić 😉 Próbuję skojarzyć te koszulki Zary, ale niestety nic 🙁 Ten, który pokazała Adelina jest cudowny!

 • Reply Klaudia B. 07/05/2011 at 11:07 PM

  fantastyczne ! jestem oczarowana 🙂

 • Reply Alina 07/06/2011 at 12:17 PM

  chciałabym rysować tak jak on,ale póki co została mi fotografia 🙂

 • Leave a Reply