Wnętrza

Holiday Villa in Mykonos

07/23/2011
Mykonos to jedna z greckich wysp na Morzu Egejskim. Oprócz nieskazitelnie błękitnego nieba, szafirowej, ciepłej wody, wszechobecnej bieli i wiatraków, to również jedno z miejsc najczęściej odwiedzanych przez turystów, z dużą ilością hoteli i dyskotek, oferujących rozrywki 24 godziny na dobę. Dla wszystkich tych, którzy od zamieszania wolą chwilę świętego spokoju, powstała ta niesamowita i niezwykle luksusowa willa Mina One. Znajduje się ona w południowo – zachodniej części wyspy i jest usytuowana na skraju urwiska z bezpośrednim widokiem na morze. Oferuje swoim gościom idealnie białe wnętrze z ogromnym salonem, przełamane meblami z jasnego ratanu, rzeźbami z drewna i kamienia. Gdzieniegdzie dostrzeżecie szarości i czernie, w łazience pomarańczową umywalkę. Willa posiada też absolutnie fenomenalny basen, jakby wykuty w jasnej skale. Patrząc na te zdjęcia widzę siebie leżącą na jednym z tych pięknych i wygodnych leżaków, popijającą drinka z Metaxą. To bajkowe miejsce ma równie bajkową cenę, o której nie wypada mi tu wspominać. Ale możecie mi wierzyć, to miejsce jest jej warte!

Foto: Home-Designing

You Might Also Like

7 komentarzy

 • Reply isabeldrafts 07/23/2011 at 8:44 AM

  to chyba jeden z cudów świata <3

 • Reply ania 07/23/2011 at 12:27 PM

  w środku oczy aż bolą od tej bieli, ale na zewnątrz bajka 🙂

 • Reply Jag 07/23/2011 at 1:11 PM

  @isabeldrafts: Wnętrzarskich na pewno:)
  @ania: Tak, w środku mogli przełamać ją czymś intensywniejszym, niż jednym czy dwoma akcentami w kolorze piaskowo – szaro-czarnym. Zakładam, że na moim wymarzonych wakacjach zrezygnowałabym w ogóle z siedzenia w środku, od razu przeniosłabym się na któryś z leżaków:)

 • Reply Adelina 07/23/2011 at 2:31 PM

  Co tam wnetrza! Jedynie kuchnia by sie przydala a reszte czasu podejrzewam, ze spedzilabym w basenie lub wylegujac sie na poduchach obok niego :)Dom – marzenie!

 • Reply Wyroby wełniane 07/23/2011 at 4:43 PM

  Wow !!! Cudo! Az dech zapiera. To sie nazywa odpoczywanie 🙂 Pozazdroscic 🙂 Piekne miejsce

 • Reply Ingalill 07/23/2011 at 7:39 PM

  Aż zapiszę sobie w zakładkach…piekny wystrój wewnątrz, mimo, że nie lubię nowoczesności ten styl ukradł mi serce 🙂
  Widoki poza villą..nic nowego dla mnie u mnie na Cyprze prawie takie same, a może nawet lepsze 🙂

 • Reply Aloe 07/23/2011 at 9:26 PM

  Jak tam biało! Bardzo, bardzo mi się to podoba. Kojarzy mi się ze spokojem i relaksem. Na pewno bym tam wypoczęła. A na zewnątrz? Po prostu bajka:)

 • Leave a Reply