Moda

nOir

11/02/2010
Nie zaliczam się z pewnością do fanek drogiej biżuterii, nie noszę pierścionków, naszyjników, broszek, dziurki w uszach zrobiłam sobie w wieku 18 lat a i tak nie stałam się fanką błyszczących dodatków, ciężko przekonać mnie, że diamenty to najlepszy przyjaciel kobiety.
Biżuteria marki nOir to zupełnie inna historia. Powstała 14 lat temu z inicjatywy projektantki i stylistki mody Leeory Catalan, która kształciła się m.in. pod czujnym okiem Oscara de la Renta, a teraz jej świecidełka noszą takie gwiazdy jak Lady Gaga, Madonna, Rihanna, Katy Perry, Sarah Jessica Parker i Paris Hilton. Współtworzyła kolekcję dla DKNY, Moschino i Betsey Johnson. Niebanalne projekty, trochę fikuśne i zaskakujące, nawiązujące do mody ulicznej. Osobiście najbardziej spodobał mi się naszyjnik ze śnieżno-białych kulek i pierścionek – matrioszka.
Ceny: od 25$ (kolczyki) do 1.000 $ (bransoletki).
Foto: www.noirjewelry.com

 

You Might Also Like

3 komentarze

  • Reply Łyska 11/02/2010 at 8:59 PM

    Ciekawą stronę prowadzisz, szkoda, że nie ma opcji 'subskrybuj’…chyba, że przeoczyłam (?)

  • Reply Jag 11/02/2010 at 9:32 PM

    @Łyska, racja, nie dodałam opcji „subskrybuj” przez zwykłe niedopatrzenie, ale już się poprawiam. Pod linkiem do mojego profilu powinna być opcja subskrybuj – mam nadzieje, że działa:)

  • Reply zorzeta 11/03/2010 at 10:01 AM

    Cudowne błyskotki. Ja najbardziej chciałabym ten pierścionek ze szpadą.

  • Leave a Reply