Wnętrza

U pani Bach

02/15/2011
Cały czas pozostajemy w klimacie kolorów, które zawładnęły pokazami na najbliższy sezon (a jak się okazało, również na ten jesienno – zimowy). Tym razem miejsce w którym z checią spędziłabym ciepłe popołudnie, o ile nie całe życie. Mieszkanie niemieckiej malarki Elviry Bach. Jedni uznają je za typową graciarnię, inni za dom prawdziwej, artstycznej duszy, gdzie eklektyzm jest nie tylko dozwolony, ale wręcz konieczny. Kuchnią rządzi czerwona kratka i rustykalny styl, salonem czarno – białe paski i (moja) kanapa marzen: bardzo niska, miekka, kremowa. Przechodząc dalej możecie znaleźć się w królestwie tej ekscentrycznej malarki: ogromne pomieszczenie przeznaczone zostało na pracownię artystki. Na stołach prężą sie afrykanizujace rzeźby, pod ścianą znajdziecie manekiny, ostatnio namalowane, soczyście kolorowe obrazy i kartonowe rulony do szkiców. Właściwie wszystko mi się w tym mieszkaniu podoba, szkoda, że przez internet nie czuć unoszącego sie w powietrzu zapachu terpentyny.

Foto: Freunde von Freunden  
 

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply bea 02/15/2011 at 8:29 AM

  Znam to wnętrze i słyszałam o twórczości Frau Bach. Najbardziej podoba mi się przestronna pracownia malarki i oczywiście ściany z cegły. Nie lubię jednak tapet na ścianie i zbyt ciemnych kuchni. Kropki natomiast to hit sezonu letniego! Marzy mi się granatowa sukienka w białe kropki taką jaką miała przed laty Gwen Stefani na klipie piosenki No Daubt.

 • Reply Isabel Drafts 02/15/2011 at 9:08 AM

  mieszkanie jest naprawdę wspaniałe, a ja z zachwytu Twoim blogiem dodałam Cię do linków i poświęciłam fragment notki 😉 oczywiście bezinteresownie, pozdrawiam.

  http://isabeldrafts.blogspot.com/2011/02/blog-post.html

 • Reply tom 02/15/2011 at 10:12 AM

  Podobają mi się wnętrza, które pokazujesz 🙂

 • Leave a Reply