Moda

Zanna Roberts Rassi

03/08/2011
Młoda edytorka amerykańskiego wydania Marie Claire – Zanna Rassi – przykuwa moją uwagę już od dłuższego czasu. Z jednej strony nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale jej łatwość w łączeniu tego co nowe i modne z tym co znane i swojskie jest imponująca. Poniżej kilka zestawów, które zaprezentowała podczas ostatnich tygodni mody w Nowym Yorku, Londynie czy Paryżu. To co ją charakteryzuje to prostota wymieszana z odrobiną szaleństwa: długa sukienka i szal w kratkę, futrzany kaptur i wysokie szpilki, oversize’owa bluza czy mix szarości z bielą – wszystko to znajdziecie w stylizacjach Zanny.
Foto: the Fashion Spot 

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply Pepas 03/08/2011 at 2:54 PM

  Great looks

 • Reply Patrycja Wojtas 03/08/2011 at 3:28 PM

  bardzo ciekawe połączenia, szczególnie zauroczyla mnie dłuuga spodnica wraz z czarnym swetrem. To niezwykłe, że większość ubrań jest bardzo prosta, nie przekombinowana, a Zanna potrafi je połączyć w sposób bardzo nietuzinkowy z czego powstaje piękny unikat.

  A tak swoją drogą poprzedni post urzekł mnie w całości, mieszkanie tej pary jest niesamowite i po prostu brak mi słów…:)

 • Reply bea 03/08/2011 at 7:11 PM

  Właściwie to wszystko mi się podoba. Lubię męskie garnitury, asymetryczne tuniki, dzianinowe spodnie do kurtki skórzanej. Pomysł na trencz bez rękawów jest super!

  Prezentowałam to jakiś czas temu u siebie:
  http://garderobe33.blogspot.com/2011/01/urwany-rekaw.html

 • Leave a Reply