Wnętrza

KoloroweLove

04/02/2014

Być może zbyt często to powtarzam, ale zdajecie sobie sprawę, że jest JUŻ kwiecień? Jeszcze niedawno robiłam noworoczne postanowienia, a teraz mogę co najwyżej zweryfikować je z rzeczywistością i rzewnie zapłakać (znowu!) nad moją niekonsekwencją.

Ale, ale…odgońmy jednak od bloga moje czarne myśli i skupmy się na czymś przyjemnym i pozytywnym, bo to co mam dziś Wam do pokazania to jedno z najfajniejszych (dokładnie tak!) wnętrz, jakie ostatnio widziałam. Zapomnijmy na chwilę o czerni i bieli, o szarościach i beżach. Dziś rządzi kolor. Podpinajcie wyładowane przez zimę akumulatorki, pozytywną energię dostaniecie gratis!

Odwiedzamy dziś Kobietę orkiestrę: blogerkę, fotografkę i ilustratorkę – Jenny Brandt, mieszkającą w szwedzkiej Skanii. Jak to zazwyczaj bywa właścicielka pewnego pięknego poranka postanowiła zmienić coś w swoim otoczeniu. Zaczęła od czterech ścian i odnowiła stary dom od podstaw. Oprócz dodania większej ilości okien, pomalowania podłóg ( przyjrzyjcie się uważnie, bo czasem biała plama zmienia się w szarości i róż), zrezygnowała z klasyki na rzecz kolorów. Jest ich tutaj co niemiara. Od żółtych krzeseł towarzyszących pomarańczowej kanapie, po pastelowe meble i lampy, patchworkowe siedziska i różowe fronty kuchenne z kolorowymi gałkami. W końcu wzory: panterka, zygzaki, paski, trójkąty. Być może brzmi to przytłaczająco, ale na zdjęciach widać jak bardzo każdy z elementów pasuje do tej barwnej układanki.

Mam przedziwne wrażenie, że tegoroczna wiosna dla mnie i dla bloga będzie właśnie taką kolorystyczną karuzelą. I cieszę się z tego bardzo, może moja garderoba też potrzebuje takiego wiosennego oddechu? Zobaczymy!:)

Foto: Insider Magazine via Desire to inspire

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply gabrysia 05/24/2014 at 11:44 AM

    genialne wnętrze, takie rześkie:)

  • Leave a Reply