Moda

W oczekiwaniu na wiosnę.

01/28/2011
Marki odzieżowe prześcigają się w pomysłach na zbliżający się sezon wiosenno – letni. Za chwilę sklepy zawojują subtelne tkaniny, kolory i kwiaty. Tak będzie z pewnością w przypadku kilku znanych Wam marek. W ostatnią środę udało mi się uczestniczyć w pokazie najnowszych kolekcji River Island, Wallis, Esprit, Mexx, Peacocks i Dune. Ta ostatnia specjalizuje się w akcesoriach i butach. Niektóre od razu najchętniej widziałabym w swojej szafie. A co proponują powyższe sieciówki w swoich kolekcjach? Dominują typowo wiosenne kolory: pudrowe beże, róże, biel i błękit. Gdzieniegdzie przebijają się zieleń, żółć, neonowe fiolety, czerwienie, paski i panterka. Przeważają delikatne i zwiewne tkaniny, choć nie obyło się bez kilku dzianinowych perełek. Wszędzie pełno kwiatowych wzorów (również na butach), Wallis proponuje też nawiązania do sztuki Mondriana: esy floresy, romby i kwadraty.  Cóż, sami zadecydujecie co podoba Wam się najbardziej. Tym czasem zostawiam Was ze zdjęciami z pokazu. Macie już jakieś swoje wiosenne typy?
River Island
Wallis
 
 
 
Peacocks 
 
 
 
Dune
 
 
Foto by Me:)

You Might Also Like

7 komentarzy

 • Reply Anonymous 01/28/2011 at 3:49 PM

  Fajne zdjęcia.

 • Reply e-linka 01/28/2011 at 6:05 PM

  mój faworyt to firma Dune 🙂

 • Reply Susie 01/28/2011 at 9:23 PM

  Taak, z pewnością chcę już wiosnę, żeby móc się zaopatrzyć w wiosenne ubrania 🙂

 • Reply ania 01/28/2011 at 11:48 PM

  mexx ma świetne ciuchy, szkoda tylko, że ultimate fashion zamawia takie dziwne kolekcje na teren polski. jak zawsze najlepszych modeli u nas nigdy nie ma…

 • Reply Jag 01/28/2011 at 11:57 PM

  @e-linka: Mój też:)
  @ania: No niestety. Nie możemy mieć też pewności, że wszystkie te rzeczy w ogóle pojawią się w sklepach, a nie tylko na łamach pism kobiecych. Obym się myliła…:)

 • Reply bea 01/29/2011 at 9:48 AM

  Niestety nie lubię kwiatowych motywów. Czuje się w nich jak starsza pani, więc zdecydowanie staram się unikać. Zwierzęce cętki miałam już tyle razy w życiu, że teraz nie mogę na nie patrzeć. Właściwie wszystko co obecnie jest na topie przeżyłam już wielokrotnie i jestem znużona tą powtarzalnością. Dlatego wybieram którąś z kopertówek:)

 • Reply A line 01/30/2011 at 3:08 PM

  everything is perfect!

  http://a-line-fashion.blogspot.com/

 • Leave a Reply