Moda

WishList #24: Czysta biel

04/14/2014

Zara to ciągła kontrowersja. Zaopatrują się w niej i blogerzy, których stać na ubrania od projektantów, blogerzy ze średniej półki i Ci, którzy sponsorują się sami, często wspierani przez przychylne oko rodziców. Generalnie kupują w niej wszyscy, bo nagromadzenie inspiracji przekracza tam dostępną i przyzwoitą ilość na metr kwadratowy. Nie dziwne, że kiedyś przylgnęło do niej określenie „Versace dla ubogich”.

Od dłuższego czasu nie robię w Zarze gigantycznych zakupów, czasem zdarzy mi się skusić na jedną, dwie rzeczy (głównie buty, ewentualnie spodnie). Jej miejsce zajął ulubiony, choć droższy COS. Jest jednak coś, co sprawia, że z chęcią wędruję do Zary (głównie tej internetowej) po inspiracje. Z przyjemnością oglądam ostatnie, comiesięczne lookbooki marki. Jak kopiować to z klasą i w tym Zara z pewnością nie ma sobie równych. Dzisiaj tylko cztery zdjęcia przedstawiające nowości, które już (albo niebawem) będą dostępne w sieciówce. Wszystko zdominowane przez czystą, przyjemną dla oka biel. Jednak, żeby nie było tak sterylnie, na jednym ze zdjęć zobaczycie jedno z moich ulubionych połączeń bieli i zgniłej zieleni. Bardzo w stylu Chloe’ i Celine. Po prostu pięknie.

Jak Wam się podoba?

Foto: Zara.com

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply Kelly 04/14/2014 at 10:49 PM

  Lookbooki Zary są piękne i przyznaję to, chociaż nie lubię tego sklepu i nie sądzę, żebym jeszcze kiedykolwiek coś tam kupiła. Pierwsze zdjęcie jest cudne.

  • Reply Jag 04/15/2014 at 12:25 PM

   Pierwsze zdjęcie jest bardzo fajne. Zresztą w całym lookbooku kwietniowym jest ich kilka naprawdę dobrych. A co do Zakupów w Zarze to tak jak pisałam: buty tak, czasem spodnie, ale generalnie sklep z inspiracjami nie do wydawania kasy. Wielka szkoda, bo kiedyś bardzo często robiłam tam zakupy.

   • Reply Kelly 04/15/2014 at 6:43 PM

    Ja też! I mam jeszcze pełno rzeczy, które mają 6-8 lat (!!!) i mają się dobrze, a te, które w 'szale zakupów’ nabyłam 2-3 lata temu, już dawno pożegnały się z tym światem….

  Leave a Reply